کسب درآمد از یوتیوب youtube

کسب در آمد از یوتیوب به شکل کاملا حرفه ای!
کسب در آمد از یوتیوب یکی از روش های بسیار جذاب کسب در آمد اینترنتی می باشد. افراد زیادی قصد کسب در آمد به این روش را دارند ولی به دلیل این که ساکن کشور ایران هستند این باور را دارند که امکان این کار برای آن ها وجود ندارد. ولی در اصل به این شکل نیست و واقعیت چیز دیگری است !
کسب در آمد از طریق یوتیوب به شکل دلاری صورت می گیرد. ارزش دلار نسبت به ریال بسیار بالاتر است. اگر در این زمینه به موفقیت برسید در امد فراوانی خواهید داشت. با وجود تحریم های موجود در ایران، هنوز هم هستند افرادی که از این طریق کسب در آمد می کنند و در آمد قابل قبولی هم دارند.
کسب در آمد از طریق یوتیوب فوق العاده است و جذابیت بالایی دارد. علت این محبوبیت استفاده از ویدئو می باشد. ویدئو در اصل یک ابزار ارتباطی در میان افراد است و یوتیوب شبکه ای است که این ویدئو ها را به اشتراک می گذارد. استفاده از این شبکه ارتباطی هیچ مانع و محدودیتی ندارد و به راحتی هر چه تمام تر می توانید از آن برای به اشتراک گذاری فیلم های خود استفاده کنید.
روش های کسب درآمد از یوتیوب
روش های بسیار زیادی برای کسب در آمد از طریق یوتیوب وجود دارد. در ادامه قصد داریم برخی از این روش ها را به شما معرفی کنیم.
همکاری با برندها
 اگر فعالیت شما با محصولات و خدمات یک برند، مطابق باشد. می توانید به وسیله تبلیغ محصولات و خدمات برند به در آمد برسید. می توانید برای برند خود کالاهای تبلیغاتی خاصی را اجرا کنید و در ویدئو های خود آن کالا را مورد استفاده قرار دهید.
کمپین طرفداران
اگر که شما از آن دسته از افراد هستید که برای تولید فیلم های خود از طرفدارانی که دارید پول در یافت می کنید. می توانید مبلغ را به قیمت های بالاتر تغییر دهید.
دیدار با طرفداران خود
اگر فعالیت شما در یوتیوب به شکل کاملا حرفه ای است. یا مدتی است که فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده اید. می توانید از این فرصت استفاده کنید و با طرفداران خود ملاقات حضوری داشته باشید و کالاهای تبلیغاتی خود را به آن ها دهید. برای افزایش فروش خود می توانید بر اساس شرایط موجود برای کالاهای تبلیغاتی که ارائه می دهید تخفیف در نظر بگیرید. این تخفیفات می تواند به شکل کد تخفیف ارائه شوند.
کسب درآمد از یوتیوب به وسیله ویدئوهای آموزشی
متداول ترین روش برای رسیدن به کسب در امد از یوتیوب ویدئوها هستند . به خصوص که اگر این ویدئو ها آموزشی باشند. اگر این ویدئوها از کیفیت بالایی برخوردار باشند و توسط افراد زیادی مشاهده شده باشد امکان ایجاد کلاس های آموزشی واقعی یا مجازی برای شما به وجود می آید. پس به کسب در آمد از یوتیوب می رسید.
این روش می تواند تبلیغات را به دنبال داشته باشد. مثلا برنامه آشپزی با هدف فروش ظروف و لوازم آشپزی. در این روش مانند روش ویدئو باید سعی در افزایش مخاطبان خود داشته باشید. آموزش هایی که به شکل عمومی و برای تمامی افراد مورد استفاده قرار می گیرند به نسبت سایر آموزش ها مخاطبان بیشتری دارند. برای این آموزش های عمومی می توان اموزش های آشپزی، خودآرایی و... را در نظر گرفت. اموزش های تخصصی مخاطب های خاص خود را دارند و برای جمع آوری مخاطبان آن ها باید نهایت دقت را به خرج داد. برای آموزش های تخصصی می توان به اموزش برنامه نویسی اشاره کرد.
گرفتن اسپانسر برای تولید ویدئو آموزشی
برخی از آموزشگاه ها و تولید کنندگان اگر متوجه بشوند که شما از طرفداران زیادی در فضای مجازی برخوردارید برای تولید فیلم های شما اسپانسر خواهند شد. داشتن اسپانسر باعث بهتر نشان دادن کار شما می شود و  ماندگاری بیشتر و دوام بالای کارتان را به دنبال خواهد داشت.
روش تسویه یوتیوب با شما به چه شکلی است ؟!
یوتیوب چگونه تسویه می کند؟! جواب این سوال بسیار مهم و حائز اهمیت است و حتما باید از آن اطلاع داشته باشید. قانونی که یوتیوب برای واریز در آمد شما در نظر گرفته است آن است که کانال شما باید از 1000 عضو فعال یا همان Subscribe  برخوردارباشد و موردی بعدی این که ویدیو های بارگذاری شده توسط شما باید بیش تراز 4000 دقیقه مشاهده شده باشند. حال در این شرایط  ممکن است ویدئوهای شما 4 یا 5 عدد باشد. هر کدام از آن ها 10 الی 15 دقیقه ای باشند. بیش از 100 مخاطب آن ها را تا دقیقه آخر تماشا کرده باشند. که با این تفاسیر مقدار مورد نظر یوتیوب به دست می آید!
برای انجام تسویه حساب توسط یوتیوب  شما باید حتما سرویس گوگل ادسنس را به شکل فعال داشته باشید. یعنی باید عضو آن باشیدچرا که کسب در آمد از یوتیوب از گوگل ادسنس تسویه می گردد.  عضویت در آن کار بسیار ساده ای است و به سادگی امکان پذیر می باشد.
در کسب در آمد از یوتیوب ، یوتیوب به ازای هر هزار بازدید چقدر پول می دهد؟!
ميزان کسب درآمد از یوتیوب با توجه به موارد مختلفی مشخص می شود . این عوامل شامل موارد ذیل می باشد:
•مدت زمان ويديو هاي ارائه شده  شما
•میزان دقايقی که ویدئوی شما توسط مخاطبان تماشا شده است  
•مقدار سابسكرايب هاي كانال شما
•ميزان لايك هاي ويديوهای ارائه شده توسط شما
•مقدار اشتراك گذاری ویدئو توسط مخاطبان
•ميزان كامنت های موجود در ویدئوها
•و عوامل دیگری که در کسب در آمد شما در یوتیوب نقش دارند
ولی به طور کلی می توان گفت که یک کانال که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است و به در آمد خود از یوتیوب رسیده است از هر بازدید می تواند 7 دلار در آمد داشته باشد.
روش های کسب در آمد از یوتیوب به شیوه یوتیوبر های حرفه ای
ویدیو هایی با عنوان بهترین ها تولید کنید
بهترین ها و برترین ها به صورت دائمی برای کاربران مورد توجه بوده اند. منظور از بهترین ها یعنی بهترین بازی ها، بهترین قابلمه های پخت غذا،  بهترین پتوهای مسافرتی، بهترین فیلم های سال 1399 و… است که به طور دائم مورد استقبال قرار می گیرند. تاپ تن ها یا معرفی ۱۰ تا از برترین ها نیز از گزینه هایی است که می تواند مورد بررسی قرار بگیرد چرا که این مدل ویدئو ها هم مخاطبان بسیار زیادی را جذب می کنند. با روش های مذکور امکان ترغیب مخاطبان توسط شما شکل می گیرد و باعث افزایش بازدید و در نتیجه در آمد می شود.
از نشر فیلم گیمرها استفاده کنید
یکی از جذاب ترین روش های تولید محتوای ویدئویی می تواند این گزینه باشد. یعنی نشر فیلم گیمر ها در کانال. این روش در بین گیمرهای خارج و داخل کشور نیز مرسوم است و به  شدت مورد استقبال قرار می گیرند. به این صورت که یا از خودشان به هنگام بازی کردن فیلم می گیرند و نشر می دهند و یا از سایر گیمرها.
از ویدئوهای نقد و بررسی استفاده کنید
از دیگر فیلم هایی که می توانید از آن ها استفاده کنید فیلم های نقد و بررسی می باشد. ویدئوهای نقد و بررسی به شدت در میان مردم مورد توجه قرار می گیرد و تمامی افراد علاقه نسبتا بالایی به چنین فیلم هایی دارند. به عنوان مثال می توان برای این مورد از ویدئوها به نقد و بررسی فیلم های سینمایی اشاره کرد.