قالب چند منظوره وردپرس

قالب چند منظوره وردپرس چیست؟

همه شما به این مسئله وقف هستید که برای طراحی و راه اندازی سایت خود باید با توجه به فعالیتی که به انجام می رسانید قالب انتخاب کنید ( قالب چند منظوره وردپرس ، فروشگاهی و ... ) . حال با این شرایط می توان گفت که برای سایت های فروشگاهی باید از قالب های فروشگاهی استفاده کنید. یا برای راه اندازی یک سایت شرکتی باید از قالب هایی استفاده کنید که برای چنین سایت هایی مناسب هستند. چرا که هر قالبی برای زمینه فعالیت خودش به شکل اختصاصی و بسیار حرفه ای طراحی شده است.
حال در این بین ممکن است به یک سایت نیاز باشد که هم از ویزگی های سایت خبری برخوردار باشد و هم فروش محصول داشته باشد. در اصل یک سایت با چند کاربرد است که به آن سایت چند منظوره می گویند. برای راه اندازی چنین سایت هایی می توان از قالب های چند منظوره استفاده کرد. در اصل قالب های چند منظوره این امکان را به وجود می آورند که یک کسب و کار بتواند از جوانب مختلف نیاز های کاربران را فراهم نماید.

قالب های چند منظوره وردپرس از چه فایل هایی تشکیل شده اند؟

قالب های چند منظوره وردپرس دارای تصاویر و فایل های جاوا می باشند. در اصل می توان گفت که این نوع از قالب ها متشکل از دو قالب مختلف هستند که دارای فایل اصلی تم و فایل اصلی استایل می باشند. علاوه بر فایل های مذکور می توان فایل شخصی سازی را نیز معرفی نمود. تمامی قالب های موجود از این دو فایل بهره می برند و تفاوتی که در بین آن ها وجود دارد در فایل های جانبی آن ها است.

قالب های چند منظوره پرمیوم وردپرس

قابلیتی که یک قالب چند منظوره پرمیوم دارد آن است که در آن کاربران می توانند به شکل کامل از پشتیبانی برخوردار باشند. این بدان معنا است که اگر هر مشکلی در هنگام کار با قالب پیش بیاید می توانند با سایتی که قالب را تهیه نموده اند ارتباط بگیرند و مشکل را بر طرف نمایند. این قالب های چند منظوره پریمیوم این قابلیت را به شما می دهند که یک بار هزینه کنید و پس از ان به شکل مداوم از پشتیبانی ارائه دهندگان قالب برخوردار باشید. قالب های چند منظوره دقیقا بر اساس نیازی که دارید طراحی می شوند و تمام نیازهای شما را بر طرف خواهند کرد.

مزایا‌ی موجود در قالب های چند منظوره وردپرس

یکی از دلایلی که می توان برای محبوبیت این قالب ها بیان کرد قابلیت یک تیر و چند نشان زدن به وسیله آن ها است. این قالب ها از مزایای بسیار زیادی نیز بهره می برند. به وسیله قالب های چند منظوره امکان راه اندازی یک سایت بسیار قوی با امکانات بسیار بالا به وجود می آید. به طوری که به شکل کامل نیاز های شما و کاربران را بر طرف می کند. پس از استفاده از چنین قالب هایی رضایت صد در صدی نسبت به آن ها پیدا خواهید کرد.
می توان برای نمونه به این موضوع اشاره کرد که : شما می توانید به کمک یک قالب چند منظوره یک سایت آموزشی راه اندازی کنید در حالی که از طریق همان سایت می توانید فروش خدمات خود را به انجام برسانید. از ویزگی های منحصر بفردی که می توان برای قالب های چند منظوره به ان ها اشاره کرد موارد زیر می باشد:

- قالب های چند منظوره از قابلیت استفاده برای سایت های متنوع بهره می برند.
- باعث کاهش هزینه ها می شوند و مقرون به صرفه هستند.
- به وسیله این قالب ها می توان پروژه های بسیار بزرگ را با ترکیب لایه ها راه اندازی نمود.
ناگفته نماند که به وسیله یک قالب فروشگاهی نیز می توانید خدمات و مطالب خود را ارائه دهید ولی به کمک یک قالب چند منظوره سایتی حرفه ای تر ارائه خواهید داد. هم چنین استفاده از چنین پوسته هایی رسیدن به سایت نهایی را بسیار ساده و آیسان می کند.

چگونه بهترین سایت برای خرید قالب مناسب را پیدا کنیم؟

 حال سوال پیش آمده آن است که از چه سایتی قالب مورد نیاز را خریداری کنیم که در آینده دچار مشکل نشویم؟! پاسخ این سوال بسیار ساده است. برای انتخاب یک سایت مناسب، سایت ارائه دهنده را باید به شکل کامل و از همه جهات مورد بررسی قرار دهید. این بررسی ها باید به شکل زیر انجام شود:

ضمانت اورجینال بودن قالب

وقتی قصد خرید یک قالب را دارید قبل از خرید حتما از اورجینال بودن قالب منتخب مطمئن شوید. حال سوال این جاست که این اورجینال بودن را از کجا بفهمیم؟! جواب این سوال نیز بسیار ساده است و می توان گفت که سایت های ارائه دهنده قالب های اورجینال معمولا این اصل بودن را از طریق نمایش ویدئو به مخاطبین خود نشان می دهند.

به روزرسانی‌های سریع

از دیگر مواردی که باید به شدت به آن توجه کرد و مورد بررسی قرار داد به روزرسانی ‌های سریع سایت ارائه دهنده قالب است. انتخاب مناسب آن است که از سایتی خرید کنید که به روز رسانی های دائمی و سریع را انجام می دهد. این موضوع باعث می شود تا شما نیز بتوانید آن آپدیت ها را به کار ببرید.

از ارزان ترین ها به هر قیمتی استفاده نکنید

به این نکته بسیار مهم توجه کنید که هیچ وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید. فقط به دنبال قالب ارزان قیمت نباشید. چرا که یک انتخاب اشتباه ممکن است هزینه ای بیشتر از هزینه قالب اولیه را برای شما به وجود بیاورد. پس سعی کنید اول از همه کیفیت قالب انتخابی را در نظر داشته باشید و سپس به سراغ قیمت آن بروید.

از قالب چند منظوره برای چه سایت‌هایی می توان استفاده کرد؟

اگر مطالب گفته شده را به شکل کامل مطالعه کرده باشید حتما فهمیده اید که قالب چند منظوره وردپرسی چیست و می تواند چه کاربرد هایی داشته باشد؟! جوابی که می توان برای این سوال در نظر گرفت کاملا متفاوت است و با توجه کسب و کاری که در نظر دارید مشخص می شود. مثلا اگر هم قصد فروش محصول دارید و هم می خواهید خدمات خاص خود را ارائه دهید می توانید چنین قالب هایی را مورد استفاده قرار دهید.