تبلیغات گوگل

تبلیغات اقتصادی و به صرفه گوگل

شروع تبلیغ روزانه فقط 50 هزار تومان

بدون داشتن وبسایت

فعالسازی در 15 دقیقه

*
*

کلمات کلیدی

مثال : جراحی بینی ، جراحی فک ، عمل زیبایی

*

نوع تبلیغ را مشخص نمایید

*

موارد زیر اختیاری

وبسایت

توضیحات

تبلیغات گوگل

با کمترین هزینه تبلیغات اینترنتی شما را انجام میدهیم

تبلیغات گوگل بهترین روش هدفمند برای معرفی محصول و خدمات شما برای مشتریانتان میباشد ، مشتریان شما دائم در حال جستجو محصولات و خدمات شما هستند با کارشناسی کلمات کلیدی به سرعت محصول و خدمات شما به مشتریانتان نمایش داده خواهد شد

تماس و مشاوره

تبلیغات اقتصادی گوگل

شارژ اکانت اختصاصی


فعالسازی 15 دقیقه120 کارشناس آنلاین در سراسر ایران


مزایای تبلیغات گوگل


هدفمند بودن


معرفی سریع محصول


معرفی جهانی


معرفی سراسر کشور


بدون محدودیت زمانی


جوابدهی سریع


برند سازی


قابلیت کنترل

تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز به چه تبلیغاتی گفته می‌شود؟!

سیستمی که برای دیده شدن کاربران به کار می‌رود گوگل ادز ( تبلیغات گوگل ) نام دارد. این مورد برای افزایش دیده شدن و بهتر شدن کسب و کار کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تبلیغات به افراد مختلفی نشان داده می ‌شوند که تبدیل کاربران عادی به مشتری را به دنبال دارند. به کمک این روش می‌توان یک تبلیغ درست و هدفمند داشت تا به نتیجه دلخواه رسید. در اصل چنین تبلیغاتی با هدف نشان دادن آن به افرادی که پتانسیل خرید را دارند شکل می‌گیرند و از قبل برنامه ریز شده هستند  و طبق استانداردهای خاصی پیش می‌روند.

چه کسی تبلیغات گوگل شما را می بیند؟!

از ویژگی‌هایی که در تبلیغات گوگل می‌توان به آن‌ها اشاره کرد دسته بندی افراد بر اساس معیار‌های مختلف و خاص می‌باشد. این معیارها را می‌توان با عنوان سن افراد، علایق خاص افراد، زن یا مرد بودن، مکان زندگی، دستگاه مورد استفاده و بازاریابی مجدد بیان کرد.
حال سوال اینجاست که بازاریابی مجدد چیست؟! بازاریابی مجدد در اصل به معنی تبلیغ دوباره با افرادی است که از قبل یک سری شناخت‌ نسبت به آن‌ها داریم اما خریدی توسط آن‌ها شکل نگرفته است. به این وسیله می‌توان آن‌ها را به کاربران هدفمند یعنی مشتری تبدیل کرد.

تبلیغات هدفمند گوگل کدام اند؟!

در بازاریابی‌های اینترنتی که هدف اصلی آن‌ها فروش می‌باشد تبلیغات مختلفی از گوگل ادز مورد استفاده قرار می‌گیرد. بازاریاب‌ها نیز برای تبدیل کاربران به مشتری در زمینه‌های مختلفی از تبلیغات گوگل بهره می‌برند. حال سوال پیش آمده آن است که کدام یک از تبلیغات نتیجه بهتری را به همراه خواهد داشت؟! پاسخ این سوال آن است که شما می‌توانید با توجه به نوع محصول ارائه دهنده خود از ترکیب چند تبلیغ بهره ببرید. حال در ادامه به معرفی برخی از این تبلیغات می‌پردازیم تا بتوانید پاسخ سوال فوق را به شکل کامل تر دریافت کنید.

تبلیغات نمایشی یا همان بنرها

یکی از انواع تبلیغات گوگل تبلیغات نمایشی است. در این تبلیغ امکان این کار که در سایت‌های مختلف عضو شده و بنر و آدرس سایت خود را قرار دهید برای شما به وجود می‌آید و می توانید از این طریق یک تبلیغ هدغمند داشته باشید. گوگل یک شبکه بسیار وسیع جهت تبلیغات به شمار می‌آید که بر اساس هر کلیک یا نمایش که cpm  و cpc  نامیده می‌شوند هزینه اعلام شده را از شما کم خواهد کرد. این تبلیغات در زمینه‌های کاری مختلف هزینه‌های مختلفی نیز دارند.

تبلیغات ریمارکتینگ

تبلیغات ریمارکتینگ یا همان بازاریابی مجدد زمانی به کار گرفته می‌شود که قصد نگهداری و ماندگاری مشتریان و کاربران گذشته خود را دشته باشید. قطعا معرفی محصولات به افرادی که از قبل شما را می‌شناسند و یا از شما محصولی را خریداری کرده اند بسیار ساده تر از مشتریان جدید است. به همین منظور گوگل ادز امکن نمایش تبلیغات شما را به چنین افرادی ایجاد کرده است. این شکل از تبلیغات یک روش بسیار مناسب برای یک برندسازی فوق العاده است که باعث به نمایش گذاشتن بیشتر نام برند شما می‌شود و ماندگاری آن را به دنبال دارد.

ایمیل مارکتینگ

این نوع تبلیغات بسیار به صرفه است و نتیجه بسیار خوبی را به همراه دارد. چرا که به وسیله این تبلیغات مشتریان گذشته شما برای شما باقی می‌مانند و دیگر نیازی به هزینه کردن بسیار زیاد برای یافتن مشتری جدید و یا نگهداری مشتری قدیمی نخواهد بود. برای این کار سیستم های ایمیل مارکتینگ زیر را می‌توان به کار برد:
•    MAILCHIMP
•    MAILERLITE
•    AWEBER
•    CONVERKIT
•    CAMPANIMONITOR

تبلیغات همسان

یکی دیگر از تبلیغات گوگل تبلیغات همسان می‌باشد. این تبلیغات همانند کار وبلاگ نویسی است. اگر از این روش برای تبلیغات خود استفاده می‌کنید می‌توانید در کنا معرفی‌هایی که از محصولات خود دارید مطالب بسیار مفید و مناسب و مورد نیاز کاربران را نیز در قسمت وبلاگ قرار دهید تا بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید.

تبلیغاتSEM  یا بازاریابی موتور جستجو

حرفه ای ترین نوع بازاریابی دیجیتال، بازاریابی SEM می‌باشد. نتیجه حاصل از این نوع بازاریابی در کم ترین زمان ممکن دیده می‌شود. همه آن چه که در این نوع بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرد کلمات کلیدی و توضیحات و عنوان‌ها می‌باشد. یکی از بهترین و معروف ترین ارائه دهنده چنین تبلیغاتی گوگل ادز یا گوگل ادوردز می‌باشد که بسیار محبوب و مشهور است. در این نوع تبلیغات ساخت یک اکانت کاربری، تعیین هدف و ایجاد کمپین‌های معرفی کافی است و از طریق آن‌ها می‌توانید تبلیغات مورد نظر خود را شروع کنید تا به نتیجه برسید.
تبلیغات گوگل با هدف افزایش سود شما ره اندازی شده است. به وسیله این نوع از بازاریابی نیز شما فقط برای هر کلیکی که صورت می‌گیرد هزینه پرداخت می‌کنید. از این نکته غافل نباشید که افرادی که بر اساس این تبلیغات بر روی آگهی شما کلیک می‌کنند و به سایت شما مراجعه می‌کنند قطع به یقین جهتخرید محصول به سایت شما مراجعه می‌کنند پس سود فراوانی را به همراه هر کلیک برای شما ایجاد می‌کنند.

تبلیغات اپلیکیشنی

با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، گوشی‌های هوشمند نیز پیشرفت چشم گیری داشته اند. به همین خاطر امکان تبلیغات اپلیکیشنی نیز در این بین به وجود آمده است. تعداد اپلیکیشن‌هایی که توسط سیستم‌های اندروید وIOS  مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند تعداد بسیار بالایی است به همین خاطر گوگل ادز امکان تبلیغات اپلیکیشنی را نیز به وجود آورده است.
کمپین‌های منحصربفرد گوگل ادز ( کمپین تبلیغات گوگل )
6 قالب کمپین برای گوگل ادز تشکیل شده است که این قالب‌ها را می توان به شکل زیر معرفی کرد:

کمپین خرید و تبلیغات خرید

این نوع کمپین برای فروش‌های آنلاین بسیار کارامد می‌باشد. حال اگر شما نیز یک فروشگاه واقعی به حساب می‌آیید می‌توانید با استفاده از شاپینگ ادز مشتری‌های خود را فرا بخوانید.

کمپین شبکه نمایش گوگل

این نوع کمپین برای افرادی که نیاز به ارتباط با طیف گسترده‌ای از مخاطبان دارند بسیار مناسب است. تنها محل نمایش این نوع از تبلیغات شبکه نمایش گوگل است.

کمپین اپلیکیشن جهانی

اگر به دنبال افزایش دانلود هستید می‌توانید این کمپین را به کار ببرید. ولی اگر به فکر فروش اپلیکیشن خود هستید ساخت کمپین‌های گوگل ادز را می‌توانید به کار ببرید.

کمپین تبلیغات ویدئویی

این نوع تبلیغات بسیار محبوب و نو ظهور هستند. به وسیله یک ویدئو و یک عکس می‌توانید تبلیغات خود را در معرض نمایش قرار دهید.

کمپین شبکه جستجو

تبلیغات این دسته از کمپین‌ها به شکل متنی انجام می‌شود که در کنار سایر نتایج در گوگل به نمایش گذاشته می‌شوند. برای افزایش بازدید برای چنین تبلیغاتی می‌توانید تبلیغات مختلف خود را در گوگل سرچ پارتنرز یا گوگل سرچ به نمایش بگذارید.

کمپین شبکه جستجو با گزینه نمایشی

این تبلیغات از ترکیب متن و نمایش است که اکثر تبلیغ کنندگان این روش را به می‌برند.

مزایای منحصربفرد تبلیغات در گوگل

•    با انجام تبلیغات در گوگل در کنار فروش محصول کار برندینگ نیز شکل می‌گیرد.
•    با امکانات قرار گرفته در دست به وسیله گوگل می‌توانید مخاطبان هدف را بهتر شناسایی کنید.
•    میزان جستجو در گوگل به طور کلی و به شکل روزانه تقریبا 3.5 بیلیون است. پس از طریق این تبلیغات می‌توان به مخاطبان بیشتری دست یافت.
•    سرعت به نتیجه رسیدن تبلیغات در گوگل از سایر روش‌ها بسیار بیشتر است.

راه اندازی تبلیغات گوگل چگونه است؟!

برای راه اندازی تبلیغات گوگل دو راه وجود دارد. اول این که دوره‌های جاکع تبلیغات گوگل را گذرانده و به شکل حرفه ای آن را بیاموزید و سپس شرئع به اجرا کنید. راه دوم این است که این کار را به فرد متخصص و کاربلد بسپاری. اما از قبل برون سپاری از حرفه ای بودن فرد اطمینان بیابید.

و اما سوال آخر؟!

سئو یا گوگل؟!

شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که برای کسب و کار خود سئو سایت را انتخاب کنید یا تبلیغات گوگل ؟! پاسخ ما به این سوال آن است که هدف گذاری بلند مدت شما برای رسیدن به هدف نهایی باید بر روی سئو باشد. یعنی از همان ابتدای کار سئو سایت شروع شود اما به دنبال آن و برای رسیدن به هدف با یرعت بالا تبلیغات گوگل را به کار ببرید. قطعا نتیجه خوبی را خواهید دید.

چرا تبلیغات گوگل رو با وبومب شروع کنیم؟

مشاوره رایکان تبلیغات گوگل

مشاوره رایگان

وبومب با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی وبسایت ، تبلیغات گوگل به صورت تخصصی مشاوره رایگان برای بهترین بهره وری را برای تبلیغات گوگل برای شما فراهم خواهم کرد بیشتر بدانید

کیفیت تبلیغات گوگل

کیفیت تبلیغات گوگل

وبومب با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی وبسایت ، تبلیغات گوگل به صورت تخصصی مشاوره رایگان برای بهترین بهره وری را برای تبلیغات گوگل برای شما فراهم خواهم کرد بیشتر بدانید

قیمت رقابتی تبلیغات گوگل

قیمت رقابتی و مناسب

وبومب با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی وبسایت ، تبلیغات گوگل به صورت تخصصی مشاوره رایگان برای بهترین بهره وری را برای تبلیغات گوگل برای شما فراهم خواهم کرد بیشتر بدانید

کیفیت تبلیغات گوگل

سفارشات آنلاین و سریع

وبومب با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی وبسایت ، تبلیغات گوگل به صورت تخصصی مشاوره رایگان برای بهترین بهره وری را برای تبلیغات گوگل برای شما فراهم خواهم کرد بیشتر بدانید