کسب درآمد از بیت کوین

چرا بیت کوین؟! چرا کسب در آمد از بیت کوین ؟!
در دنیای اینترنت انواع و اقسام ارزهای دیجیتال وجود دارند. هم چنین انواع روش های کسب در آمد نیز مشاهده می شود. اما به دلایلی توجه عموم مردم به بیت کوین و کسب در آمد از بیت کوین نسبت به بقیه موارد  بالاتر است. شاید یکی از دلایل این اتفاق امکان تبدیل سریع و راحت بیت کوین به سایر ارزهای دیجیتال است. هم چنین در هر شرایطی می توانید بیت کوین داده و پول نقد روز را دریافت کنید.
این سرعت بالا در مقابل فرایند طولانی تبدیل سایر ارزهاست.  معادلات صورت گرفته توسط بیت کوین امنیت بسیار بالایی دارند و سرتا سر رمز گذاری شده اند. سرقت اطلاعات در بیت کوین بسیار کم است. و دلیل دیگری که می توان برای این محبوبیت در نظر گرفت آن است که سایت های مطرح دنیا از این ارزها برای فعالیت های استفاده می کنند.
بیت کوین بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال تحت نظر هیچ فرد و سازمانی نیست و به شکل مستقل از بقیه افراد مشغول به کار است.
بهترین روش های کسب در آمد از طریق بیت کوین کدام اند؟!
 روش قطره‌ای یا فاست، کسب در امد از طریق کلیک
این روش یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از بیت کوین به حساب می آید. اما نیازمند حوصله و صبر و تلاش زیادی می باشد. درآمد حاصل از این روش مانند نام انتخابی آن بسیار کم است و یادآور ضرب‌المثل قطره قطره جمع گردد می باشد. روش سایت‌های قطره‌ای یا فاست‌ها بدین شکل است که به ازای فعالیت‌های شکل گرفته توسط شما در زمان های مختلف و خاص مقدار بسیار کمی بیت کوین را به شما واگذار می کنند.
طریقه فعالیت در سایت‌های مذکور از طریق حل کردن کد کپچا می باشد. با گشتن در سایت های مختلف قطعا با مواردی رو به شده اید که عنوانی مانند برای دریافت کد دانلود روی گزینه من ربات نیستم کلیک کنید، داشته باشند. طریقه فعالیت سایت های قطره ای نیز به همین شکل می باشد. اگر شما بتوانید از راه های مختلف از جانب خود زیر گروه هایی را به سایت های قطره ای ارسال کنید هزینه این ارسال به شما تعلق می گیرد. که به این روش کسب در آمد از بیت کوین به روش قطره ای می گویند.
نکته بسار مهم و حیاتی
به هنگام استفاده از این روش اگر احتیاط نکنید. اگر به گدار به آب بزنید خطراتی را نیز برای شما خواهد داشت. ممکن است که یکی از این خطرات گرفتار شدن توسط کلاهبرداران باشد. بدین شکل که افراد کلاهبردار یک سری سایت طراحی می کنند که ساختاری شبیه سایت های قطره ای دارند و از شما می خواهن تا مراحلی را انجام دهید. پس از این که مراحل گفته شده به انجام رسید هیچ مبلغی به شما تحویل داده نمی شود. بلکه ممکن است توسط این سایت ها به شما خسارت هایی نیز وارد شود. برای مثال این خسارات ممکن است دسترسی به اطلاعات شخصی شما باشد.
کسب در آمد از بیت کوین به دو روش قابل تسویه است. یک این که بیت کوین به شکل مستقیم به کیف پول شما انتقال پیدا می کند. دو این که سایت مورد نظر اول بیت کوین را وارد حسابی شخصی خود می کند و بعد از رسیدن مقدار بیت کوین به حداقل سقفی که از قبل تعیین شده است، به حساب شما واریز می کنند. این روش به زمان وز حمت بسیار زیادی نیاز دارد.
نتایج به دست آمده از استفاده سایت های قطره ای :
•میزان تلاش: زیاد
•میزان درآمد: کم
•ریسک: زیاد
ایجاد یک کمپین امضا در انجمن های خاص
برای شروع فعالیت در این زمینه در ابتدای کار باید به عضویت  انجمن بیت کوین در بیایید. این کمپین مجموعه ی بسیار بزرگی از امضاست. یعنی امضاهای مختلفی را کنار یکدیگر جمع آوری کرده است. حال با ثبت در این کمپین با امضایی که به شما تعلق دارد می توانید وارد کمپین های مختلف شده و با امضای منحصر بفرد و اختصاصی خود تبلیغات مختلفی را برای محصولات به انجام برسانید. با توجه به پست ایجاد شده برای هر تبلیغ مقداری بیت کوین به شما واگذار می گردد.
اگر پست های تبلیغاتی منتشر شده توسط شما به حداقل 120 عدد برسد شما به یک عضو ثابت در کمپین تبدیل شده و میزان در آمده حاصل از آن نیز برای شما  افزایش خواهد یافت. به طور میانگین و بر اساس تحقیقات صورت گرفته میزان مبلغی که به ازای هر ساعت به شما تعلق می گیرد 5 دلار خواهد بود. این روش تقریبا یک روش بی خطر است و مشکل خاصی را با خود به دنبال ندارد.
نتایج به دست امده از این روش به شرح زیر است :
•میزان تلاش:  متوسط
•میزان درآمد: کم
•ریسک: کم
تریدر کسب درآمد از بیت کوین
تریدر کردن روشی به مانند نوسان گیری صورت گرفته در بازار بورس است. نوعی واسطه یا دلالی. در روش مذکور باید به دنبال فرصتی باشید تا قیمت روز بیت کوین ریزش پیدا کند. در این زمان بیت کوین را خریداری می کنید. پس از گذشت یک تایم که افزایش قیمت بیت کوین را به دنبال داشت می توانید بیت کوین از قبل خریداری شده را بفروشید و از طریق آن سود کنید.
کسب در آمد از بیت کوین از این روش بسیار بالاست ولی نیازمند تلاش بی ئقفه است. در کنار تلاش به آموزش های بسیاری نیز نیاز می باشد تا بتوان نتایج را تحلیل کرد و بهترین تصمیم را گرفت.
نتایج حاصل از این روش به شکل زیر می باشد:
میزان تلاش: زیاد
میزان درآمد: زیاد
ریسک:  زیاد
  تبلیغ لینک‌های بازاریابی کسب درآمد از بیت کوین
کسب در آمد از این طریق همانند بازاریابی است. ولی تفاوتی میان این کار و بازاریابی معمول وجود دارد. این تفاوت روش یافتن مشتری است. در این روش به جای این که به صورت حضوری در مغازه مشتری پیدا کنید باید داخل اینترنت این فعالین را به انجام برسانید. برای شروع این فعالیت نیاز است تا به یک صرافی بروید و محصول مورد نظر خود را برای تبلیغ مشخص کنید. سپس لینک مخصوص را از صرافی مذکور بگیرید. این لینگ را در شبکه های اجتماعی، سایت و ... در اختیار عموم قرار دهید. با خرید و ثبت نام هر یک از مخاطبان از طریق لینک مشخص شده مبلغی بیت کوین به شما تعلق می گیرد. برای این کار تلاش بسیار زیادی نیاز است. و صرف زمان بسیار زیاد در آن حائز اهمیت است. کسب در امد از این این روش مقدار متوسطی است و مشکلی سرمایه شما را تهدید نمی کند.  
نتایج حاصل از این روش به شکل زیر می باشد:
•میزان تلاش: زیاد
•میزان درآمد: متوسط
•ریسک: کم
فروش محصولات و خدمات مرتبط
یکی دیگر از روش های کسب در آمد از بیت کوین که در این جا می توان به آن اشاره کرد فروش محصولات می باشد. اگر شما برای فروش محصولات خود از سایت استفاده می کنید می توانید قابلیتی را ایجاد کنید که بتوان به هنگام پرداخت پول به ریال هزینه را به شکل بیت کوین پرداخت کنند. سایت های معروف بسیاری هستند که در کنار ارائه محصول با دریافت وجه نقد معمولی، این روش را به کار می برند.
نتایج حاصل از این روش به شکل زیر می باشد:
•میزان تلاش: متوسط
•میزان درآمد: متوسط
•ریسک: متفاوت